יחסים עם מה שיש

תכנית אימון קבוצתית ואישית לבתי ספר

תוכנית ייחודית ומעוררת השראה המשלבת בין תהליך אימון בקבוצה לבין תהליך אימון אישי לצמיחה, התפתחות ואיזון בין כל תחומי החיים, במישור האישי החברתי והלימודי. התכנית נועדה לאפשר לבני נוער להכיר, ולהבין את הדרך בה הם חווים את החיים, להרכיב מחדש את סיפור חייהם, ולפעול בהלימה לרצונות הייחודיים שלהם.

סל אימונים אישיים

סל אימונים אישיים לרווחתם של תלמידים בחטיבת הביניים ובתיכונים. תכנית האימון האישית פועלת בהצלחה ובהערכה מזה חמש שנים בבתי ספר תיכון ברמת גן ובערים נוספות על ידי צוות המאמנים הבכיר של המרכז לאימון בני נוער. עד כה יותר מ-3500 בני נוער זכו לחולל מפנה במערכות היחסים בחייהם באמצעות תהליכי אימון אלו.

מורה הווייתי

תכנית מקצועית ומעמיקה להכשרת מורים ואנשי חינוך לאמנות השיחה עם בני נוער. תכנית זו מבססת מודל חדש של יחסים ושפה במפגש שבין מורים לבין תלמידים. התכנית משלבת בין התיאורטי למעשי, ונועדה למיצוב מעמדו של המורה כאוטוריטה מקצועית, בעלת מיומנויות וכלים מולטי דיסיציפלינאריים ועכשוויים.

הרצאות | סדנאות

הרצאה – אמנות השיחה עם בני נוער: הרצאה מעמיקה, דינמית ומרתקת. מבט אינטימי לשינוי ולמידה של מערכות יחסים ושיחות טרנספורמטיביות עם בני נוער.

חמישה כיסאות- על אינטואיציה, יצירתיות, חשיבה לוגית והרגלי למידה.

 סדנא להתמודדות עם עומס

בתי ספר יסודיים

בתוך מערכת חיים עמוסה ומלאת גירויים ילדים וילדות זקוקים לשקט פנימי ושלווה כדי להיות ולפעול. התוכנית מפנה את תשומת הלב למיומנויות הבסיסיות ביותר: לשבת (ישיבה שקטה), לחוש, להתבונן, להקשיב, לחשוב ולהתבטא. זוהי דרך חדשה, מפתיעה ומעוררת השראה המאפשרת לילדים ולילדות להיות קרובים לעצמם, לפתח את יכולת הביטוי, החשיבה, ההקשבה, הניתוח והחמלה ולהיות תרומה משמעותית לעצמם ולסביבה.

נשמח לשמוע מכם

benatarshai@gmail.com | בן גוריון 62 הוד השרון | 054-4887199

WordPress Video Lightbox Plugin