יחסים לפני תוצאות

(מוכר על ידי הגפן)

תכנית לתהליכי אימון אישי לתלמידים בתי ספר תיכון

התכנית 'יחסים לפני תוצאות', לתהליכי אימון אישי לצמיחה והתפתחות של תלמידי תיכון, פועלת בהערכה ובהצלחה זו השנה ה-11 בעיר רמת גן (תיכון בליך, אוהל שם, אלון, מקיף, אורה) רמה"ש, מודיעין, בת ים, חולון, ראשל"צ כפ"ס ועוד.  פיתחנו מודל יעיל, נוח ואיכותי, המאפשר להכניס סל של אימונים אישיים לתוך בתי הספר, כדי להנגיש את  האימון האישי עבור מגוון רחב של תלמידים, בתי ספר, עיריות ורשויות מקומיות. התוכנית מוכרת על ידי מערכת הגפ"ן ומספרה 5890

סל אימונים אישיים
סל אימונים אישיים לרווחתם של תלמידים בחטיבת הביניים ובתיכונים. תכנית האימון האישית פועלת בהצלחה ובהערכה מזה חמש שנים בבתי ספר תיכון ברמת גן ובערים נוספות על ידי צוות המאמנים הבכיר של המרכז לאימון בני נוער. עד כה יותר מ-3500 בני נוער זכו לחולל מפנה במערכות היחסים בחייהם באמצעות תהליכי אימון אלו.
מורה הווייתי
תכנית מקצועית ומעמיקה להכשרת מורים ואנשי חינוך לאמנות השיחה עם בני נוער. תכנית זו מבססת מודל חדש של יחסים ושפה במפגש שבין מורים לבין תלמידים. התכנית משלבת בין התיאורטי למעשי, ונועדה למיצוב מעמדו של המורה כאוטוריטה מקצועית, בעלת מיומנויות וכלים מולטי דיסיציפלינאריים ועכשוויים.
הרצאות | סדנאות

הרצאה – אמנות השיחה עם בני נוער: הרצאה מעמיקה, דינמית ומרתקת. מבט אינטימי לשינוי ולמידה של מערכות יחסים ושיחות טרנספורמטיביות עם בני נוער.

חמישה כיסאות- על אינטואיציה, יצירתיות, חשיבה לוגית והרגלי למידה.

 סדנא להתמודדות עם עומס

בתי ספר יסודיים

בתוך מערכת חיים עמוסה ומלאת גירויים ילדים וילדות זקוקים לשקט פנימי ושלווה כדי להיות ולפעול. התוכנית מפנה את תשומת הלב למיומנויות הבסיסיות ביותר: לשבת (ישיבה שקטה), לחוש, להתבונן, להקשיב, לחשוב ולהתבטא. זוהי דרך חדשה, מפתיעה ומעוררת השראה המאפשרת לילדים ולילדות להיות קרובים לעצמם, לפתח את יכולת הביטוי, החשיבה, ההקשבה, הניתוח והחמלה ולהיות תרומה משמעותית לעצמם ולסביבה.

נשמח לשמוע מכם

benatarshai@gmail.com | בן גוריון 62 הוד השרון | 054-4887199

WordPress Video Lightbox Plugin