מופעים של קרבה

יחסים ראשוניים

הורות. זוגיות. ילדות

14.06.19 – 12.07.19

מהי הדרך בה למדנו להשיג הערכה, הצלחה ואהבה מהסביבה ואיך זה קשור לחוויות ההורות והזוגיות שלנו כיום?
 
איך אפשר להשתחרר מהרגלים מעכבים ורגשות מאמללים בהורות, זוגיות, קריירה וביחסים עם עצמנו?
 
בסדנה ייחודית ומעוררת השראה נשרטט את מפת היחסים האישית שלכן/ם, נכיר את המנגנונים העמוקים שפיתחתן\ם, נגלה מהם מופעי הקרבה ומהי מערכת היחסים האחת באמצעותה תוכלו לחולל מפנה משמעותי בכל תחומי החיים.
 
אז איך עושים טרנספורמציה דרך מערכת יחסים אחת?
 

האופן שבו למדנו לייצר קירבה ואינטימיות בחיינו – הוא המפתח.

ישנן 8 מערכות יחסים ראשוניות שהתפתחו בשלבים המוקדמים של חיינו, דרכן אנחנו חווים את החיים.

8 מערכות יחסים דרכן ניתן לראות את הסיפור כולו, את הגרעין הפנימי, את החוזקות שפיחתנו, מנגנוני ההגנה, ההיקשים בין מערכות היחסים, הקונפליקטים, ההרגלים, הדחפים, הרגשות המאמללים, הדימוי העצמי, תפיסות העולם ואופן קבלת ההחלטות.

הניסיונות שלנו להתקרב אל ההורים שלנו, אל האחים שלנו, לזכות בהערכה מהחברה, להשיג הצלחה, לתת ולקבל אהבה, והתוצאות שהן הפיקו או היחס שקיבלנו בתגובה, עיצבו במידה משמעותית ועמוקה את מי שאנחנו היום. למעשה, יחסים ראשוניים אלו מחזיקים בתוכם את המבניים הרגשיים שלנו, המשמעויות, מערכת ההפעלה שאנו נושאים בקרבנו בעליות ובמורדות חיינו, ומנהלים אותנו מהלך חיים שלמים.

הסדנה "מופעים של קרבה" מזמינה את משתתפיה לבחון מחדש את מערכות היחסים הראשוניות בחייהם, כראי ליצירת טרנספורמציה במקומות של תקיעות ומאבק פנימי או חיצוני. היא מעין פרוז'קטור גדול, השופך אור על מערכות יחסים אלה ומגלה לנו את מה שמרכיב את התמונה הגדולה: איך אנחנו מייצרים קרבה בחיינו ולמה, ואיך אפשר לפרק את הקשר בין אותן חוויות מכוננות שמנהלות אותנו בדרך סמויה, לתגובות שלנו כיום, לקראת המטרות שאנחנו רוצים להשיג בעתיד.

 
זוהי תיאוריה חדשה המבוססת על ניסיון רב בעבודה בקרב מתבגרים ומשפחות, חקירה של מערכות יחסים ראשוניות והשפעתן על תכונות מכריעות בחיינו.
 
דרך יצירה של נקודת מבט חדשה על מערכות היחסים המשמעותיות בחייהם, המשתתפים בסדנה יזכו לחוויה משמעותית, אופטימית, מעצימה, משחררת ומלאה בחיוניות צבע ותנועה חיה של אנרגיית חיים.

מתי ואיפה? 

14.06.19 – 12.07.19

חמישי ערב ושישי בוקר לסירוגין

במבנה הטמפלרי של חברת לוטם – הבנים 6 כפר מל"ל  (סמוך לצ.רעננה, בכניסה להוד השרון)

מועדי המפגשים:

14.06.19(שישי 12:00-09:00), 20.06.19 (חמישי 18:00-21:00), 21.06.19 (שישי 12:00-09:00), 27.06.19 (חמישי 18:00-21:00),  12.07.19 (שישי 09:00-12:00)

מפגש 6 – יתואם בנפרד יחד עם הקבוצה 

עלות הסדנה: 1500 שקלים

הרשמה מוקדמת (עד 1.6) – 1350 שקלים

* דמי הרישום בסך 150 שקלים יקוזזו מהמחיר המלא

מנחה הסדנה: שי בן עטר

מפתח שיטת האימון הפנומנולוגי להקשבה חופש ויצירתיות. יוצר, מאמן ומנחה העוסק בהתפתחותם של
בני נוער, מתבגרים ומשפחות מזה 14 שנה.
 
לפגוש אדם בעולמו הייחודי והממשי, להתבונן יחד אתו על התופעות בחייו ולבחון את משמעותן בתודעה, בשפה ובגוף מהווים את הבסיס לאימון הפנומנולוגי ולתהליכי טרנספורמציה אפקטיביים ומעוררי השראה בכל גיל.
 
ב-8 השנים האחרונות יותר מ-4000 בני נוער, מתבגרים זוגות ומשפחות חוו תהליך אימון פנומנולוגי באמצעות שיטת העבודה שפיתחתי בכל המסגרות. המון שעות ניסיון בעבודה טרנספורמטיבית עם אנשים שונים ומגוונים, גיליתי מאפיין אחד עיקרי השזור כחוט השניי בין כולם, ואלו המאפיינים של מופעי הקרבה שלהם וההשפעה שלהם על הדרך בה הם חווים את החיים.

מבנה הסדנה 

  • מופעים של קרבה: מבוא, דוגמאות, מאפיינים, רגשות מאמללים, ילדות אופטימיות, קרבה בין הורים לילדים.
  • יחסים ראשוניים: הקדמה, 8 מערכות היחסים הראשוניות, מבנה, טרנספורמציה דרך מערכת יחסים אחת
  • מודל עבודהחוויית ההורות – 20 שאלות  – חקירת סביבת הבית –  מפת יחסים
  • יחסים במשפחה:  קונפליקטים, שייכות, דרכי חינוך, אווירה, תפקידים.

ההרשמה בעיצומה!

נשמח לשמוע מכם

חוויות

"היום אני מבינה כמה אני יותר מודעת לעצמי, למה שקורה סביבי, הכל נראה לי הרבה יותר פשוט. ממש התחברתי לעצמי, תודה על הכל !"

"הצלחתי להבין ולהכיר את עצמי כמו שאף פעם לא חוויתי, אני מרגיש כאילו פירקתי והרכבתי את כל החלקים שלי ביחד, אני הגרסה המשודרגת של עצמי. אני מרגיש  יותר שלם, ממוקד וחזק,...

"למדתי המון על מערכת היחסים עם אמא שלי, והבנתי שהיא הכי דואגת לי והכי חשובה לי. התקרבנו מאוד בזכות התהליך, ואני הרבה יותר רגועה וטוב לי"

"פתאום הבנתי כמה הייתי תקוע, ועצבני ובודד. פתאום יש לי חברים, למדתי להתקרב  וזה ממש משנה את הכול"

"אני מרגיש שממש השתניתי, פתאום הכל הרבה יותר ברור לי, למדתי לדאוג לעצמי, למדתי לדבר על דברים שחשובים לי וגיליתי שממש מקשיבים לי"

"הפסקתי להאשים אחרים והבנתי שהכל תלוי בי ושאני יכולה לשפר את המצב שלי, גם בלימודים וגם בבית."

"הבנתי שמערכת היחסים שלי עם אבא שלי תקועה ולמדתי להתקרב אליו במקום כל הזמן לכעוס. זה הוריד לי המון מתח בחיים, אני מרגיש פתוח וחופשי יותר. תודה על הכל "

"במקום לשקוע בעצבות, אני מעכלת דברים וחושבת על זה בצורה הרבה יותר בוגרת מאשר פעם, זה מעורר אותי, למדתי להתמודד עם כישלון ואני חושבת יותר על הדרך ופחות על התוצאה הסופית. בעקבות זה הציונים שלי ממש השתפרו ואני יודעת שאני יכולה  הרבה...
WordPress Video Lightbox Plugin